Δημοφιλείς αναρτήσεις

Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2010

ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ!!!

Ο Αστέρας όντας ανώτερος, κατάφερε να επικρατήσει της Θήβας στο Ντέρμπυ του 7ου Ομίλου Δ Εθνικής με σκόρ 1-0 παραμένοντας έτσι στην κορυφή του Βαθμολογικού πίνακα. Το γκολ πέτυχε ο Σπύρος Εβερετ λίγα λεπτά μετά την έναρξη του δευτερου ημιχρόνου, χαρίζοντας έτσι την νίκη στον Αστέρα.

Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2010

Χωρίς φιλάθλους η Θήβα στο Ντερμπυ!

Υστερα απο αίτημα της φιλοξενούμενης Θήβας, πραγματοποιηθηκε ελεγχος στο γήπεδο Μαγούλας με παροντες εκπροσώπους και από τις δύο ομάδες προκειμενου να βρεθούν τροποι να αποφευχθουν συμπλοκές των φιλάθλων και με απόφαση της η Αστυνομική Διευθυνση Δυτικής Αττικής απαγόρευσε την είσοδο των φιλάθλων της Θήβας στον Κυριακάτικο Αγώνα Κορυφής.

Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2010

Ηρθε επιτέλους η ώρα!!!

Την ερχόμενη Κυριακή 19 Δεκεμβρίου στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Μαγούλας ο Αστέρας Μαγούλας θα υποδεχθεί την Θήβα σε εναν αγώνα κορυφής. Να υπενθυμίσουμε ότι ο Αστέρας βρίσκετε στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα με ένα βαθμό διαφορά από την δεύτερη Θήβα επομένως αναμένεται να διεξαχθεί ένα καλό παιχνίδι.

Πρώτη ισοπαλία για φέτος...

Ο Αστέρας Μαγούλας αναδείχθηκε ισόπαλος με τα Λουκίσια στην εκτος έδρας αναμέτρηση τους με σκορ 0-0, πραγματοποιώντας την πρώτη ισοπαλία στην μέχρι τώρα πορεία του στο πρωτάθλημα.

Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου 2010

Υποδοχή στο Δήλεσι.

Το Δηλεσι υποδεχεται αυτη την Κυριακή ο Αστέρας Μαγούλας στα πλαίσια της 13ης Αγωνιστικής.Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή στις 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Μαγουλας.