Δημοφιλείς αναρτήσεις

Κυριακή 27 Μαρτίου 2011

Οχι άλλα γκολ...φτάνει!

Ο Αστέρας Μαγούλας πήρε άλλη μια νίκη απέναντι στον Πανναυπλιακό συντρίβοντας τον με το σκορ 6-1. Στο πρώτο κιόλας δεκαλεπτο ο Αστέρας πήρε προβάδισμα με γκολ του Καραμάνου, ενώ λιγα λεπτά αργότερα ο Σερέπας έκανε το 2-0 που ήταν και το σκορ του πρωτου ημιχρόνου. Με το ξεκινημα του δευτερου ημιχρόνου ο Πανναυπλιακός κέρδισε πέναλτυ το οποίο εκτελέστηκε εύστοχα. Όμως τις όποιες ελπίδες μπορει να δημιουργησε αυτο το γκολ στον Πανναυπλιακό για ισοφάριση εξανεμίστηκαν όταν σχεδόν αμέσως μετά την σέντρα ο Λαμπρινάτος έκανε το 3-1. Από εκεινο το σημείο η φιλοξενουμενη ομάδα δεν δημιουργησε καμία φάση. Ακολούθησαν τρία ακομα γκολ για τον Αστέρα από τους Σερέπα, Πατσιονίδη και Μαρή φτάνοντας ετσι στο τελικό 6-1, καθώς θα πρέπει επίσης να αναφέρουμε πως χάθηκαν παρα πολλές ευκαιρίες προκειμένου το σκορ να αγγιξει ακόμα και διψηφιο αριθμό!!!