Δημοφιλείς αναρτήσεις

Τετάρτη, 16 Νοεμβρίου 2011

Η κλήρωση για της επόμενες φάσεις του Κυπέλλου Ελλάδας!


Τρεις κληρώσεις για το Κύπελλο Ελλάδας
Οι κληρώσεις για την 2η, την 3η και την 4η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας διενεργήθηκαν σήμερα ο πρωί, στα γραφεία της ΕΠΟ. Η δεύτερη φάση θα πραγματοποιηθεί στις 23 Νοεμβρίου.

Οι αναμετρήσεις:
Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επανομής / Ατρόμητος
Απόλλων Σμύρνης – Πανθρακικός / Άρης
Βατανιακός – Αγροτικός Αστέρας / Παναθηναϊκός
Δόξα Κρανούλας – Παναχαϊκή / ΟΦΗ
Καλαμάτα – Φωκικός / ΑΕΚ
Κεραυνός Γλυφάδας – Καλλονή / Πανιώνιος
Μεγας Αλέξανδρος – Εθνικός Αστέρας / ΠΑΟΚ
Νίκη Βόλου – Θρασύβουλος / Λεβαδειακός
Οδυσσέας Αναγέννησης – Πλατανιάς / Κέρκυρα
Οικονόμος – Πανσερραϊκός / Εργοτέλη
Πόντιοι Βέροιας – Βύζας Μεγάρων / Ξάνθη
Προοδευτική – Αναγέννηση Γιαννιτσών / Αστέρα Τρίπολης
Ρούβας – Λάρισα / Παναιτωλικός
ΠΑΟ Ρουφ - Διαγόρας / ΠΑΣ Γιάννινα

Εκτός από τα παραπάνω ζευγάρια προέκυψαν και πιο περίπλοκα σταυρώματα. Έτσι, ο νικητής της αναμέτρησης Αστέρας Μαγούλας - Καλλιθέα θα αντιμετωπίσει το νικητή της αναμέτρησης Τυρναβος – Βέροια και ο νικητής της νέας αναμέτρησης θα αντιμετωπίσει την Δόξα Δράμας.

Ανάλογα, ο νικητής της αναμέτρησης Εθνικός Γαζώρου – Αετός Σκύδρας θα αντιμετωπίσει τον Ηρακλή Ψαχνών και ο νέος νικητής θα αντιμετωπίσει την ομάδα που θα επικρατήσει στην αναμέτρηση Ζάκυνθος – Πιερικός. Ο τελικός νικητής θα κοντραριστεί με τον Ολυμπιακό.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

2η φάση (22-23-24 Νοεμβρίου)
1. Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής
2. Απόλλων Σμύρνης - Πανθρακικός
3. Αστέρας Μαγούλας - Καλλιθέα
4. Βατανιακός - Αγροτικός Αστέρας
5. Δόξα Κρανούλας - Παναχαϊκή
6. Ζάκυνθος - Πιερικός
7. Καλαμάτα - Φωκικός
8. Κεραυνός Γλυφάδας - Καλλονή
9. Μέγας Αλέξανδρος Ηρ. - Εθνικός Αστέρας
10. Νίκη Βόλου - Θρασύβουλος
11. Οδυσσέας Αναγέννησης Σερρών - Πλατανιάς
12. Οικονόμος Τσαριτσάνης - Πανσερραϊκός
13. ΑΕ Πόντιοι Κατερίνης - Βύζας Μεγάρων
14. Προοδευτική - Αναγέννηση Γιαννιτσών
15. Ρούβας - Λάρισα
16. ΠΑΟ Ρουφ - Διαγόρας
17. Τύρναβος - Βέροια
18. Νικητής Εθνικός Γαζώρου-Αετός Σκ. - Ηρακλής Ψαχνών

3η φάση (7 Δεκεμβρίου)
19. Νικητής 18 - Νικητής 6
20. Νικητής 3 - Νικητής 17

4η φάση (20-21-22 Δεκεμβρίου)
21. Νικητής 1 - Ατρόμητος
22. Νικητής 2 - Άρης
23. Νικητής 4 - Παναθηναϊκός
24. Νικητής 5 - ΟΦΗ
25. Νικητής 7 - ΑΕΚ
26. Νικητής 8 - Πανιώνιος
27. Νικηκής 9 - ΠΑΟΚ
28. Νικητής 10 - Λεβαδειακός
29. Νικητής 11 - Κέρκυρα
30. Νικητής 12 - Εργοτέλης
31. Νικητής 13 - Ξάνθη
32. Νικητής 14 - Αστέρας Τρίπολης
33. Νικητής 15 - Παναιτωλικός
34. Νικητής 16 - ΠΑΣ Γιάννινα
35. Νικητής 19 - Ολυμπιακός
36. Νικητής 20 - Δόξα Δράμας

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Η Θέση της Μαγούλας ως προς τον Ελλαδικό Χώρο

Η Θέση της Μαγούλας ως προς τον Ελλαδικό Χώρο

Δήμος Μαγούλας

Δήμος Μαγούλας